ברוך הבא אורח הכנס לחשבונך או צור חשבון
 
 

Fabrica

 
facebook

לידר מחשבים - מחשבים בירושלים


מחפשים הנחות מטורפות ומבצעים מיוחדים? תלחצו כאן...

"לידר מחשבים" הינה חברת מחשבים, אשר מתמחה בשני מישורים עיקריים, חנות מחשוב וציוד טכני נלווה למחשבים ומעבדת תיקונים בירושלים.

לידר מחשבים, חנות מחשוב וציוד נלווה למחשבים בירושלים - מכירת מחשבים נייחים ומחשבים ניידים של חברות ידועות כגון APPLE, ASUS, DELL, HP, LENOVO, TOSHIBA וכדומה. מכירת טלפונים סלולרים, סמארטפונים, טאבלטים, מבחר ענק של ציוד נלווה למחשבים, כבלים , מטענים , אוזניות , רמקולים , מקלדות , עכברים , כרטיסי זיכרון , אל פסקים, דיסקים קשיחים למחשב , מדפסות, טונרים, ראשי דיו , תיקים וכיסוים למחשבים ניידים וסוללות . כמו כן ישנו מבחר ענק של ציוד נלווה לטלפונים סלולריים וטאבלטים , אוזניות אלחוטיות, בלוטוס ועוד מגוון רב של אבזרים.

לידר מחשבים הינה המשווק המורשה של מוצרי אפל , Sennheiser, LG, SanDisk ו- Seagate בירושלים ועובדת בשיתוף עם חברת HP .

בחנות של לידר מחשבים ירושלים, אנו מעניקים את האפשרות של השכרת מחשבים ניידים, טאבלטים טלפונים סלולריים לתקופה הרצויה ללקוח.

לידר מחשבים, מעבדת תיקונים ושירותים של טכנאי מחשבים בירושלים - תיקון מקצועי של מחשבים נייחים, מחשבים ניידים , תיקון טאבלטים, וטלפונים סלולריים . החלפת מסכים, סוללות למחשבים ניידים וספקי כוח עבור חברות כגון Acer,Apple ,Asus ,Dell ,Fujitsu ,HP ,Lenovo ,LG ,MSI , Samsung, Toshiba וחברות ידועות נוספות.

התקנה ותיקונים של תוכנות כמו Windows ,Office(Word, Excel, PowerPoint) ,iOs , Android . לידר מחשבים הינה מעבדת תיקונים ירושלמית מוסמכת ומקצועית עבור מחשבים ניידים, טאבלטים וטלפונים סלולריים מהחברת אפל : MACBOOK PRO, MACBOOK AIR, IMAC, אייפד IPAD, אייפון IPHONE.

טכנאי מחשבים של החברה הינם בעלי ניסיון של 20 שנה בתחום של טכנולוגיית מחשבים ומומלצים כטכנאי מחשבים בירושלים ע"י אתר הכל על טכנאי מחשבים.

חברת לידר מחשבים מעניקה את האפשרות של הגעת טכנאי מחשבים לבית הלקוח בירושלים ובנוסף גם אפשרות של הגעת שליח. הידע המקצועי הרב של הטכנאי מחשבים שלנו נותן את האפשרות להעניק ללקוחותינו תמיכה תכנית מרחוק.

חברת לידר מחשבים הינה משווק ומפיץ מורשה של תוכנות אנטי וירוסים Kaspersky ושל Eset NOD32 , דבר המאפשר לטכנאי מחשבים שלנו להעניק שירות מקצועי ואיכותי בתחום של הסרת וירוסים מזיקים ממחשבכם.

לידר מחשבים ירושלים - זה אחריות לאיכות ואמינות!